| by Nauczyciel | No comments

Nie tylko Anglia… Gdzie angielski jest językiem urzędowym?

Angielski jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej znanych języków na świecie. Obecnie zdecydowanie najłatwiej jest się porozumieć niemal w każdym miejscu na świecie, jeśli znamy go w stopniu co najmniej komunikacyjnym. Jednocześnie jest on językiem urzędowym w wielu państwach na całym świecie – w Wielkiej Brytanii, Australii, USA, Kanadzie, Irlandii, RPA czy Nowej Zelandii, ale również na Malcie.

Malta – słoneczna wyspa

Z całą pewnością Malta to niezwykle piękna wyspa, która jest chętnie wybierana na przeznaczenie wakacyjnych wyjazdów. Nauka angielskiego w takim miejscu, to również nie obowiązek ale przyjemny wypoczynek. Angielski na Malcie jest językiem urzędowym, więc po pewnym czasie spędzonym w tym pełnym słońca miejscu, staje się dla nas wręcz naturalny.

Obozy językowe na Malcie

Zdecydowanie się na obozy językowe na Malcie, będzie z pewnością dobrym wyborem, zarówno dla osoby dorosłej, jak i dla nastolatka. W tak pięknej scenerii nauka języka przychodzi wręcz z łatwością. Malta to miejsce o bogatej historii związane z wieloma ciekawymi odkryciami, a jednocześnie piękne, słoneczne, pełne plaż, zabawy i nieopisanego uroku.

Nauka języka może być prosta

Angielski na Malcie to coś wyjątkowego, gdy nie trzeba sztywno siedzieć za biurkiem i zapamiętywać poszczególnych wyrazów, a uczymy się języka jedynie poprzez nieustanne z nim obcowanie i porozumiewanie się w nim, staje się on dla nas zdecydowanie prostszy.

Dlaczego Malta?

Jest to jeden z wielu krajów na naszym globie, w którym mówi się po angielsku. Jednak wybór wydaje się oczywisty. Po pierwsze niesamowicie piękna pogoda, zachęcająca do aktywności i spędzania czasu z różnymi ludźmi w różnych sytuacjach. A po drugie stosunkowo przystępne koszta życia w porównaniu z naszym krajem. To wszystko i jeszcze więcej sprawia, że Malta staje się wyborem wręcz idealnym jeśli zależy nam na nauce języka angielskiego. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/obozy_jezyk/obozy-jezykowe-malta-cypr/